تاریخچه نمایشگاه

نمایشگاه بین‌المللی نوشیدنی ها ، چای ، قهوه و وصنایع وابسته (IBIE) تهران به عنوان یکی از عناوین تخصصی نمایشگاهی در تقویم شرکت سهامی نمایشگاههاست که مقرر است با مساعدت وزارت صنعت معدن و تجارت هر ساله و با  حضور جمع کثیری از شرکت‌های مرتبط صنعتی داخلی و خارجی برگزار شود. این نمایشگاه‌‌ فرصت بسیار ارزشمندی را برای صاحبان صنایع نوشیدنی وتولیدات وابسته فراهم می‌آورد تا توانمندی‌ها، محصولات و دستاوردهای خود را در سطح وسیعی عرضه نمایند. کانون انجمن های صنایع غذایی به عنوان یک فراتشکل و باتوجه به هدف و وظیفۀ ذاتی خود درحمایت ازصنایع تولیدی و حذف حلقه های واسطه ایی از طریق ارتباط مستقیم تجار، برگزاری مستمر این نمایشگاه را در دستورکارخود قرارداده است.
هفتمین نمایشگاه بین المللی نوشیدنی ها، چای، قهوه و صنایع وابسته (IBIE 2016) در تاریخ 23 لغایت 26 شهریور ماه سال 1395 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد. . شرکت‌های صنعتی در این نمایشگاه محصولات نهایی، قابلیت‌های فنی و نوآوری‌های خود را به بازدیدکنندگان عرضه کردند و از تعامل با دست‌اندرکاران صنعت نوشیدنی ها وصنایع وابسته و فرصت‌های تجاری موجود بهره گرفتند.
ششمین دوره نمایشگاه بین المللی نوشیدنی ها، چای، قهوه و صنایع وابسته (IBIE 2015) با استقبال خوب صاحبان صنایع مواجه و باحضور94 شرکت در فضایی به مساحت 6800 متر مربع برگزارشد. این نمایشگاه  با مدیریت کانون انجمن های صنایع غذایی ایران در تاریخ 23 الی 26 شهریورماه سال 1394 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار و فعالان و صاحب‌نظران حوزه نوشیدنی ها را در محیطی تجاری و تخصصی گرد هم آورد.